Forberedelser til Birkebeinerrittet 2010 (2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009)

 

B-T = Bogstad - Tryvann, T-U = Tverrelva - Utsikten, B-S = Bjørnegård - Sandungen, KV = Kongsveien, LB = Lierbakken 60 til 60-skilt, * = tekniske problemer r = racer

Tider fra treningssturene
11.04
15.04
18.04
22.04
25.04
29.04
02.05
06.05
13.05
20.05
23.05
27.05
30.05
01.06
03.06
08.06
10.06
17.06
24.06
01.07
08.07
15.07
29.07
12.08
15.08
19.08
22.08
24.08
19.09
Etternavn
Fornavn
B-T
B-S
B-T
B-S
B-T
B-S
B-T
B-S
B-S
B-S
T-U
B-S
T-U
B-S
B-S
B-S
B-S
B-S
B-S
B-S
B-S
B-S
B-S
B-S
KV
B-S
B-T
B-S
LB
Aspelund Anders                             25:50
  24:43
Aune Thomas                                              
30:35
30:15
Austad Henrik                             DNF
   
33:20
Bang-Johansen Dagfinn                                                 4:44
Berg Thomas                    
23:20
   
27:02
Bostad Kristoffer                                              
31:14
29:33
Braathu Haakon                                                  
25:20
Brokhaug Richard              
34:16
34:04
   
33:04
34:10
Bubresko Boris                                                  
26:30
Christiansen
Guro
27:30
30:56
27:16
29:35
26:35
28:11
28:25
20:30
28:35
29:44
29:30
30:40  
31:45
27:25
5:33
26:35
25:03
Diesen
Tommy
36:27
37:35
36:45
 
26:59
33:13
24:05
30:59
     
31:23
30:22
Eilertsen Willy                              
33:06
   
30:33
29:53
Flaa sr.                               40:56
   
39:05
Flaa Eirik                    
28:30*
26:58
26:04
     
25:02
24:20
Gjellebæk
Ketil
19:24r
18:50r
 
   
4:38
22:40
18:40
Gjessing Chris
30:06
35:20
 
32:19
31:03
  29:52
29:45
25:27
Haarberg Stephen
DNS
 
45:45
   
Hansen Truls
27:19r
30:30r
30:50r
30:25r
27:14r
30:25
28:48r
22:25
28:14
19:56
27:55
 
28:15r
27:18r
27:06r
27:55  
28:40
30:45
28:54
27:05
27:45r
Hasle
Kim
24:03
26:40r
23:14r
25:40
23:15r
23:30r
20:35r
24:30
19:33
18:03
23:21r
  22:47r  
22:03r
4:55
23:40
18:40r
9:12
Hejer Morten                                        
28:25
28:05
27:35
Henriksen
Morten
29:35
29:50
 
20:30
27:04
27:11
26:45
  25:58
Hermansen Morten             32:05
32:57
23:20
   
30:07
Hestnes Lars    
24:04
 
   
26:33
Holtmoen
Mona
35:30
35:15
33:08
   
31:50
28:55
Hope Eivind                             33:58
30:06
   
31:05
28:41
30:07
Hope Steinar                                                 6:50
DNF
Horni
Kenneth
26:57
30:45
27:18
30:40
27:42
29:27
 
28:05
28:12
33:11
20:30
27:59
26:30
26:05
27:20 25:58
5:27
26:01
23:37
Huse Camilla    
30:40
 
   
Høisøen Martin                                                  
25:08
Jahr
Christian
25:56
 
30:55
28:58
22:08
28:20
20:30
29:12
30:06
   
30:07
6:28
29:10
28:11
Kapskarmo Martin  
42:27
DNF
34:38
37:40
32:40
35:27
   
Kristiansen
Frode
28:30
30:27
27:55
30:55
27:30
30:05
 
26:55
26:15
19:44
27:59
25:17
27:00
   
26:27
26:40
26:15
23:04
12:30
Knudsen Geir
25:27
30:42
28:15
 
20:10
   
Kvale Espen             29:32
22:39
   
28:32
Kvale Trond
19:17
24:50
19:58
22:52
19:37
21:30r
28:00
22:01r
16:55
15:58
22:22
28:00
21:46r
28:00
26:45
20:57r 20:53r
22:21
24:30
22:23
4:22
18:10
25:03
9:12
Kvale
Rita
30:07
31:13
28:58
33:11
24:55
   
33:10
28:52
Kvale Rune                                        
27:33
Langholz
Heine
26:33
30:45
26:22
30:45
29:40
 
28:12
28:53
20:45
28:30
27:59
28:29*
27:50 27:25
30:45
27:24
5:47
26:33
Lystad
Jon Erling
29:02
30:50
27:12
30:40
29:25
 
28:04
28:06
27:58
   
Leiren Morten                                                  
33:20
Lægreid André                                                  
30:40
Munthe Otto    
23:58
27:27
24:10
21:45
18:10
  25:58
5:07
24:24
Myhr Lars Morten
25:28
25:47
24:45
 
28:15
   
25:31
23:15
Naustdal Håvard                                        
26:05
Nevra Inge                                   32:09    
Olrik Lennart                                                  
24:52
29:58
Olsen Mads                                              
25:01
?
24:10
Olsen Odd-Eirik    
22:54r
22:30r
 
   
24:15r
21:25r
25:03
Opsahl Arne                              
30:19
     
Pedersen
Peder
34:55
35:30
 
21:10
   
30:36
30:35
Pedersen Bror                                              
28:34
26:50
Pettersen Lars Erik      
32:40
 
29:23
   
30:21
29:05
Præsterud Lars Andre                                                  
24:05
Ranvik Rune
23:43*
21:20
25:40
21:50
23:30
21:50
24:12
17:25
28:07
24:45
26:05
22:20 21:58
24:30
23:15
20:25
24:03
Rutle Ole Thomas                
27:15
27:10
26:25
     
5:16
24:42
26:32
Rørtveit Asbjørn                                                  
30:50
Schive Espen                                                  
26:02
Scholz Harald              
28:08
29:50
28:50
   
Stormo
Stig Rune
DNF
 
   
Strømsnes Tom                              
31:45r
     
Sveum Beate                                              
42:11
39:35
Tollersrud Ole    
25:11
 
   
25:35
22:35
Thingnes Ole                                                  
28:26
Ulbråten Tom                                       23:30r
23:12r
24:37
23:53
Virik Rune                                              
24:59


© Gåping IL 2010